انـــواع تی شرت تی شرت

تماس بگيريد

استفاده از تی شرت مخصوصا در فصل گرما از بهترین گزینه های لباس کار می باشد که هم باعث یکنواخت شدن نوع لباس است و هم خنک بوده و انجام کار را آسان می نماید


کد محصول : 141032
تولیدکننده :
درصد تخفیف : 0%
موجودی انبار :
گارانتی محصول :

تاریخ : 1400/4/15
تعداد نمایش : 1363 بازدید
تعداد نظرات : 0 نظر
امتیازدهی :

تی شرت
تی شرت
تومان تماس بگيريد تومان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

نسبت به اندام خود چه تی شرت‌هایی بپوشیم

 

تی شرتها هیچ زمان از مد خارج نمی روند؛ اما آیا شما زمانی که لباس دلخواه خود را می‌پوشید، به فشن هم توجه می‌کنید؟

 

تی شرتها هیچ زمان از مد خارج نمی روند؛ اما آیا شما زمانی که لباس دلخواه خود را می‌پوشید، به فشن هم توجه می‌کنید؟  

احتمالا وقتی شما در حال خرید تی شرت هستید، واقعا به تیپ بدن خود توجه نمی کنید؛ و فکر می‌کنید که تی شرت‌ها لباس‌های غیر رسمی هستند و همه افراد می‌توانند آنها را بپوشند، درسته؟

 اشتباه می‌کنید، هر سایز و هر مدل تی شرت لزوما بر تن همه اشخاص عالی و خوب به نظر نمی رسد؛ سبک‌ها و مدلهای مختلفی برای اندام‌های مختلف وجود دارد. پس به نکات ما دراین باره توجه کنید.


 

تی شرت یقه هفت(وی شکل)  

 

این مدل خاص معمولا همه جا موجود است و خرید مطلوبی محسوب می‌شود، اما باید بدانید که این نوع تی شرت مناسب همه افراد نیست.

تی شرت‌های یقه هفت برای زنانی خوب است که بالاتنه بزرگ و سنگینی دارند و سعی می‌کنند تا ظاهری کوچکتر و با وزن کمتر را نشان بدهند.

هرچه یقه هفت پایین تر باشد، شما لاغرتر به نظر می‌رسید. این نوع یقه، سایز سینه شما را کوچکتر نشان می‌دهد و همچنین موجب می‌شود که بیشتر به روی صورت شما توجه و تمرکز بشود تا بالاتنه شما.

از طرف دیگر اگر شما بالاتنه صاف و بدون برجستگی مشخص دارید، مطمئنا این نوع لباس سبک مناسب اندام شما نیست، زیرا لباس‌های یقه هفت همیشه باعث می‌شود که بالاتنه شما کوچکتر به نظر برسد. لباس زیر بادکرده و بزرگ هم به شما کمک نمی کند و تنها موجب می‌شود که ظاهری غیر طبیعی پیدا کنید.


 

تی شرت یقه گرد  

 

در حالی که تی شرت‌های یقه هفت مناسب زنانی است که بالاتنه بزرگ و سنگین وزنی دارند، تی شرت‌های یقه گرد اینطور نیست.

این مدل یقه برای کسانی مناسب است که می‌خواهند در محدوده سینه خود، ظاهری درشت تر، پرتر و فریبنده تر داشته باشند. اگر شما چندان از ظاهر و اندام طبیعی خود راضی نیستید، یقه گرد به شکلی شگفت انگیز و جادویی باعث می‌شود که شما بزرگتر دیده شوید.

خانمی یا سینه‌های بزرگ با پوشیدن لباس یقه گرد، به طور ناخواسته توجه را به آن قسمت از بدنش جلب می‌کند، زیرا یقه گرد موجب می‌شود تا شما از آنچه که واقعا هستید، بزرگتر به نظر برسید.

 

تی شرت کوتاه روی ناف

 

این نوع تی شرت‌ها برای زنان چاق و تپل مناسب نیست. تی شرت‌هایی که ناحیه شکم را نمی‌پوشاند و تا زیر سینه یا قسمت ناف ادامه دارد، برای کسانی که شکم صاف و کوچکی دارند مناسب است تا این ارزش خود را نمایش بدهند و لباس ایده آلی برای آنها محسوب می‌شود.

اما اگر شما شکم خوش فرمی ندارید و چاقی شما از زیر یک تی شرت کوتاه به چشم می‌خورد، یقینا این حالت جذاب و خوشایند نخواهد بود و این نوع تی شرت مناسب اندام شما نیست.
 

تی شرت بلند

 

تی شرت بلند در حال حاضر بسیار رایج و مد شده است، اما برای همه افراد مناسب و جالب نیست.

این نوع تی شرت بهتر ازهمه بر تن زنانی که بدن آنها فریبندگی و برجستگی اندکی دارد، جالب به نظر می‌رسد، زیرا اندام آنها را برجسته و مشخص می‌کند. اغلب اوقات این مدل تی شرت از پارچه ای که به بدن می‌چسبند تهیه می‌شوند؛ و اگر شما سینه صاف و ران‌های باریک و لاغری دارید، با پوشیدن این نوع تی شرت، به احتمال زیاد به قیافه ای که همانند کسی است که آخرین غذای واقعی خود را نیم دهه قبل خورده است! پایان می‌بخشید.

اگر شما ران‌های لاغری دارید، تی شرت بلندی را انتخاب کنید که متناسب با بدن شما است؛ نه اینکه به بدن شما بچسبد؛ این نوع تی شرت برجستگی‌های بدن شما را برجسته نشان خواهد داد.

همچنین یک کمربند پهن و ضخیم که بر روی قسمت ران پوشیده بشود، وسیله بسیار خوبی است که به یک تی شرت بلند افزوده بشود، و باعث می‌شود که به ظاهر معمولی کل بدن شما تاثیر فریبنده ای ببخشد.