پیراهن اداری پیراهن پرسنلی

تماس بگيريد

داشتن چند پیراهن اطو کشیده مخصوص محل کار شما را همیشه منظم و مرتب نشان می دهد( تولید طبق سفارش مشتری لطفا جهت تماس آیکون آبی و واتس آپ آیکون سبز را فشار دهید)


کد محصول : 139629
تولیدکننده :
درصد تخفیف : 0%
موجودی انبار :
گارانتی محصول :

تاریخ : 1400/4/6
تعداد نمایش : 1174 بازدید
تعداد نظرات : 1 نظر
امتیازدهی :

پیراهن پرسنلی
پیراهن پرسنلی
تومان تماس بگيريد تومان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم0
مخالفم5
محسنی  (سه شنبه 15 تیر 1400)
نکات خوبی رو در مورد نحوه پوشیدن لباس در محل کار گذاشتید بسیار عالی است

چگونه درمحل کار لباس خوب بپوشیم ؟

در مورد لباس کار بهتره که حساست به خرج ندهید. همیشه به یاد داشته باشیدبرای پول درآوردن باید پول خرج کنید. تعداد زیادی پیراهن های شیک و خوش دوخت داشته باشید. این به شما کمک میکند که در نبود کت و شلوار هنوز خوشتیپی خود را حفظ کرده و همینطور هنگام استفاده از کت و شلوار، جلوه ی خوبی پیدا کنید. ولی موقع ست کردن پیراهن با کت و شلوارتان خیلی دقت کنید.
خوب لباس پوشیدن در محل کار به دیگران این تفکر را می‌دهد که شما همانطور که در لباس پوشیدنتان دقیق و وسواس‌اید، در کار نیز منظم و دقیق هستید. هر محل کاری بر حسب محیط خود مدل لباس پوشیدن خاص خود را می‌طلبد. مسلماً مدیرعامل باید خیلی بهتر از کارمند ساده لباس بپوشد.

  داشتن ظاهری خوب باعث می‌شود دیگران شما را جدی تر تلقی کنند. ربطی هم به سن و سال ندارد. خوب لباس پوشیدن باعث می‌شود که در اولین برخورد روی افراد تاثیری مثبت بگذارید. بهتر است در مواقع روبه رو شدن با ارباب رجوع یا افراد جدید در شرکت این مسئله را رعایت کنید.